menumenu
ankieta

Gdzie spędziłeś wakacje?

Pokaż wyniki
ankieta
  • Odwiedziło nas: 88992 osób
  • Do końca roku: 8 dni
  • Do wakacji: 185 dni

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas..

Logo BIP

Rekrutacja

Jesteś tu: » Przedszkole nr 9 w Nysie » Rekrutacja

 

LISTA PRZYJĘTYCH DZIECI NA ROK 2014/2015 DO GRUPY I:

  1. Alberska Nadia

  2. Dratnal Aleksander

  3. Drozd Aleksander

  4. Droździk Martyna

  5. Dziedzic Michał

  6. Goryczka Laura

  7. Hajdasz Aleksandra

  8. Hajduk Tymoteusz

  9. Jaworska Julia

  10. Jordan Patrycja

  11. Jurkowski Tymoteusz

  12. Kasica Isabell

  13. Merda Karol

  14. Pamuła Franciszek

  15. Pietrzyk Radosław

  16. Piróg Franciszek

  17. Potoczak Michalina

  18. Redziak Jan

  19. Sanak Wiktor

  20. Sanak Wojciech

  21. Słanina Mateusz

  22. Szeptycka Lena

  23. Śpiewak Maciej

  24. Zielińska Natalia

  25. Zięba Vanessa

 

NAUCZYCIELE:

mgr Jolanta Iżycka

mgr Justyna Gołębiowska


 

LISTA PRZYJĘTYCH DZIECI NA ROK 2014/2015 DO GRUPY II:

  1. Chrząstek Izabela

  2. Cisowska Nina

  3. Czepiel Szymon

  4. Fitas Oliwia

  5. Gąsiorek Mateusz

  6. Grzybowska Amelia

  7. Jakubowski Mateusz

  8. Kaczmarek Vincent

  9. Klimas Dawid

  10. Kozioł Piotr
  11. Ligus Wiktor

  12. Merda Wojciech

  13. Pindel Alicja

  14. Serba Adam

  15. Słanina Maksymilian

  16. Sowiński Wojciech

  17. Stasiak Wiktoria

  18. Stawik Katarzyna

  19. Sula Natalia

  20. Tomczyszyn Marcin

  21. Waligóra Wiktor

  22. Wieja Antoni

  23. Wilk Magdalena

  24. Woźniak Aleksandra

  25. Zając Judyta



NAUCZYCIELE:

mgr Elżbieta Tęczar

mgr Lucyna Klecza

 

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH NA ROK 2014/2015 DO GRUPY III:

  1. Bednarz Błażej

  2. Białochławek Alan

  3. Dąbrowski Szymon

  4. Dukała Zuzanna

  5. Koczut Adam

  6. Golly Patryk

  7. Grochowiecka Oliwia

  8. Hładik Piotr

  9. Jabłoński Piotr

  10. Jakubowska Iga

  11. Jarosz Kinga

  12. Kloc Bartłomiej

  13. Kołodziej Wojciech

  14. Kornacka Maria

  15. Kubica Emilia

  16. Michalak Milena

  17. Miller Maja

  18. Mitera Klaudia

  19. Papis Aleksandra

  20. Sikorski Sebastian

  21. Skowron Krzysztof

  22. Staniszewska Oliwia

  23. Szatkowski Wojciech

  24. Szczygielska Julia

  25. Żardzin Wojciech

 

NAUCZYCIELE:

mgr Bożena Zarenkiewicz

mgr Aleksandra Wójs

 

 


LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH NA ROK 2014/2015 DO GRUPY IV:

  1. Bogaliński Michał

  2. Chodyniecki Dominik

  3. Chojecki Bartosz

  4. Ermel Patryk

  5. Gawron Jakub

  6. Gorczyca Bartosz

  7. Jurkiewicz Dominik

  8. Korenda Kacper

  9. Kozieł Mariusz

  10. Kurowska Anna

  11. Masłej Julia

  12. Mróz Anna

  13. Pinkowska Sara

  14. Podolski Szymon

  15. Różycki Artur

  16. Seremet Jakub

  17. Sługocki Mikołaj

  18. Szpitalny Kajetan

  19. Tylek Magda

  20. Walczyk Julia

  21. Wasilewski Filip

  22. Wójs Kajetan

  23. Wrzal Oliwia

  24. Zdanowicz Hanna

  25. Zimny Antonina



NAUCZYCIELE:

mgr Jolanta Pająk

Elżbieta Wojna

 

 

 

LISTA  DZIECI 

ZAKWALIFIKOWANYCH  Z  I  KRYTERIUM


  1. Fiszer Łukasz

  2. Hajdasz Aleksandra

  3. Jordan Patrycja

  4. Wieja Antoni

  5. Merda Karol

  6. Sanak Wiktor

  7. Sanak Wojciech

  8. Pietrzyk Radosław

  9. Goryczka Laura


LISTA  DZIECI

ZAKWALIFIKOWANYCH  Z  II  KRYTERIUM


  1. Alberska Nadia 23 pkt

  2. Jaworska Julia 21 pkt

  3. Zięba Vanessa 21 pkt

  4. Potoczak Michalina 21 pkt

  5. Klimas Dawid 20 pkt

  6. Pamuła Franciszek 20 pkt

  7. Piróg Franciszek 20 pkt

  8. Śpiewak Maciej 20 pkt

  9. Redziak Jan 19 pkt

  10. Cisowska Nina 19 pkt

  11. Dratnal Aleksander 19 pkt

  12. Dziedzic Michał 19 pkt

  13. Szeptycka Lena 19 pkt

  14. Droździk Martyna 19 pkt

  15. Kasica Isabell 19 pkt

  16. Zielińska Natalia 19 pkt

  17. Jurkowski Tymon 19 pkt

  18. Słanina Mateusz 19 pkt

  19. Waligóra Wiktor 19 pkt

  20. Hajduk Tymoteusz – 19 pkt



 

LISTA  DZIECI  NIEZAKWALIFIKOWANYCH


  1. Lichoń Amelia – rocznik żłobkowy

  2. Hellebrand Jan – rocznik żłobkowy

  3. Bujak Oskar – 18 pkt przyjęty do P10

  4. Kononowicz Patryk – 20 pkt przyjęty do P10

  5. Prymula Karolina – P1

  6. Boryń Natalia – 17 pkt przyjęta do P10

  7. Grinberg Julia – 19 pkt przyjęta do P10

  8. Kozioł Piotr – 16 pkt

  9. Kamińska Oliwia – 16 pkt

  10. Włoch Martyna – 6 pkt

  11. Gajda Aleksander – 6 pkt

  12. Trzaska Mateusz – 19 pkt przyjęty do P12

  13. Zielińska Katarzyna – 7 pkt

  14. Machnik Adam – 3 pkt

  15. Baranowska Maja – 5 pkt

  16. Ziółkowski Jakub – 20 pkt przyjęty do P10

  17. Leśny Kacper – drugi wybór

  18. Dąbrowski Tomasz – trzeci wybór

  19. Dąbrowska Maja – trzeci wybór

  20. Łoboz Małgorzata – drugi wybór

  21. Furgał Izabela – drugi wybór

  22. Ciepielowska Nina – trzeci wybór

  23. Gierczyńska Maja – drugi wybór

  24. Humaj Maja – drugi wybór

  25. Smoter Ignacy – drugi wybór

  26. Gajewski Maciej – drugi wybór

  27. Górski Wojciech – drugi wybór

  28. Szura Jakub – drugi wybór

  29. Calów Hanna – trzeci wybór


 

LISTA  DZIECI 

ZAKWALIFIKOWANYCH 

KONTYNUUJĄCYCH 

WYCHOWANIE  PRZEDSZKOLNE


 

  1. Chojecki Bartosz

  1. Chrząstek Izabela

  1. Czepiel Szymon

  1. Grzybowska Amelia

  1. Drozd Aleksander

  1. Fitas Oliwia

  1. Gąsiorek Mateusz

  1. Jakubowski Mateusz

  1. Kaczmarek Vincent

  1. Koczut Adam

  1. Ligus Wiktor

  1. Merda Wojciech

  1. Woźniak Aleksandra

  1. Wilk Magdalena

  1. Pindel Alicja

  1. Serba Adam

  1. Słanina Maksymilian

  1. Stasiak Wiktoria

  1. Stawik Katarzyna

  1. Sowiński Wojciech

  1. Sula Natalia

  1. Gorczyca Bartosz

  1. Zając Judyta

  1. Tomczyszyn Marcin

  1. Sługocki Mikołaj

  1. Białochławek Alan

  1. Bednarz Błażej

  1. Dąbrowski Szymon

  1. Dukała Zuzanna

  1. Golly Patryk

  1. Grochowiecka Oliwia

  1. Hładik Piotr

  1. Jabłoński Piotr

  1. Jarosz Kinga

  1. Jakubowska Iga

  1. Chodyniecki Dominik

  1. Kloc Bartłomiej

  1. Kornacka Maria

  1. Kubica Emilia

  1. Michalak Milena

  1. Miller Maja

  1. Papis Aleksandra

  1. Mitera Klaudia

  1. Sikorski Sebastian

  1. Staniszewska Oliwia

  1. Skowron Krzysztof

  1. Szatkowski Wojciech

  1. Szczygielska Julia

  1. Żardzin Wojciech

  1. Kołodziej Wojciech

  1. Wójs Kajetan

  1. Gawron Jakub

  1. Jurkiewicz Dominik

  1. Korenda Kacper

  1. Bogaliński Michał

  1. Kozieł Mariusz

  1. Kurowska Ania

  1. Masłej Julia

  1. Mróz Ania

  1. Nizioł Maja

  1. Pinkowska Sara

  1. Różycki Artur

  1. Seremet Jakub

  1. Podolski Szymon

  1. Tylek Madzia

  1. Wasilewski Filip

  1. Walczyk Julia

  1. Szpitalny Kajetan

  1. Wrzal Oliwia

  1. Zdanowicz Hania

  1. Zimny Antosia




REKRUTACJA  DZIECI

 


Zapisy na rok szkolny 2014/2015 twać będą od 03.03.2014 roku do 31.03.2014 roku.

 

 

 

 

!!! UWAGA ZMIANY !!!


 

1. Rodzice dzieci przyjętych w bieżącym roku szkolnym wypełniają tylko deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w danej placówce w terminie na 7 dni przed rekrutacją.

 

Deklaracja dostępna jest tutaj.


 

2. Rodzice kandydatów na przedszkolaków składają wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z załącznikami, np.: zaświadczenia o zatrudnieniu obojga rodziców i inne wyszczególnione w III punkcie wniosku.

 

Wniosek dostępny jest tutaj.

 

 

3. Przebieg i terminy postępowania rekrutacyjnego:

 

Lp.

Rodzaj czynności

Termin

 

Termin postępowania uzupełniającego

1.

 

Składanie wniosków wraz z załącznikami

 

1-31 marca br.

4 -8 sierpnia br.

2.

 

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

 

18 kwietnia br.

o godz. 14.00

14 sierpnia br.

o godz. 14.00

3.

 

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

 

18 czerwca

o godz. 14.00

22 sierpnia br.

o godz. 14.00

4.

 

Składanie wniosków o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia

do 7 dni od dnia

podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

5.

 

Przygotowanie i wydanie uzasadnienia odmowy przyjęcia

do 5 dni od daty

złożenia wniosku o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia

6.

 

Złożenie do dyrektora odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej wyrażonego w pisemnym uzasadnieniu odmowy przyjęcia

 

do 7 dni od terminu

otrzymania pisemnego uzasadnienia odmowy przyjęcia

7.

 

Rozstrzygnięcie przez dyrektora odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej wyrażonego w pisemnym uzasadnieniu odmowy przyjęcia

 

do 7 dni od dnia złożenia do dyrektora odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej



4. Ustala się również dodatkowe kryteria przyjmowania dzieci do Przedszkola:


~ dzieci, których oboje rodzice/opiekunowie prawni są zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu, prowadzą własną firmę, studiują lub uczą się w trybie dziennym;

~ dzieci, których rodzice deklarują czas pobytu dziecka w przedszkolu ponad realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego;

~ dzieci, których rodzeństwo kontynuuje edukację w danej placówce;

~ dzieci, których rodzice/opiekunowie wybrali przedszkole najbliższe miejsca zamieszkania lub pracy rodziców.


 

5. Uwaga! Data wpływu wniosku nie decyduje o kolejności przyjęcia dziecka do Przedszkola tylko kryteria punktowe.